تبلیغات
پاتوق من و تو - تشریح کتک کاری در مجلس از زبان یک نماینده

پاتوق من و تو

پنجشنبه 8 دی 1390

تشریح کتک کاری در مجلس از زبان یک نماینده

نویسنده: . .   طبقه بندی: چه خبر ؟، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم، با بیان اینکه رفتار نماینده دولت با مجلس در روز گذشته، باید به قضاوت مردم گذاشته شود، گفت: توقع این است که نماینده دولت در جایی مثل خانه ملت، که محل بحث کارشناسی است، با اعصابی مسلط حاضر شود، فحاشی کردن، کت خود را درآوردن و توهین به مجلس کار یک مدیر نیست، این توهین نه تنها به من نماینده، بلکه به کل نمایندگان انجام شد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم، با بیان اینکه رفتار نماینده دولت با مجلس در روز گذشته، باید به قضاوت مردم گذاشته شود، گفت: توقع این است که نماینده دولت در جایی مثل خانه ملت، که محل بحث کارشناسی است، با اعصابی مسلط حاضر شود، فحاشی کردن، کت خود را درآوردن و توهین به مجلس کار یک مدیر نیست، این توهین نه تنها به من نماینده، بلکه به کل نمایندگان انجام شد.

سیدحسین حسینی در گفت‌وگو با خانه ملت، با بیان اینکه رفتار رئیس سازمان هدفمندی یارانه در نشست علنی روز گذشته مجلس، حاکی از بی اعتقادی وی به خانه مردم بود، گفت: مظلومیت مجلس و نمایندگان مجلس با گستاخی نماینده دولت، بیشتر ازهمیشه مشخص شد.

نماینده مردم فریمان، سرخس و احمدآباد درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتار نماینده دولت باید به قضاوت مردم گذاشته شود، افزود: جو مجلس را برهم زدن و  اقرار به اینکه مجلس نمی‌تواند خانه امنی برای نمایندگان دولت باشد، فرافکنی و دور زدن واقعیت‌ها است.

وی،ادامه داد: نماینده مردم، به جز اینکه مشکلات مردم را عنوان می‌کند و به اطلاع دستگاه‌های اجرایی می‌رساند، هدفی دیگری ندارد، این درحالی است که مجلس همیشه پشتیبان دستگاه‌های اجرایی بوده و با ذهنیت همکاری و رفع مشکلات مردم بر کار مسئولان اجرایی نظارت دارد.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم، ادامه داد: توقع این است که نماینده دولت در جایی مثل خانه ملت، که محل بحث کارشناسی است، با اعصابی مسلط حاضر شود، فحاشی کردن، کت خود را درآوردن و توهین به مجلس  کار یک مدیر نیست، این توهین نه تنها به من نماینده، بلکه به کل نمایندگان انجام شد.

حسینی با بیان اینکه تصمیم رئیس مجلس در اخراج مرادی از صحن علنی بسیار به جا بود، گفت: از آقای لاریجانی به خاطر اخراج آقای مرادی از صحن تشکر می‌کنم و خواهش من این است که از مظلومیت نمایندگان مجلس پشتیبانی شود، نماینده‌ مجلس باید بتواند در فضایی آرام، مسائل مردم را به مسئول دولتی بگوید.

 این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس درباره اینکه اتفاق دیروز چگونه آغاز شد، گفت: نه من بلکه تمام مجلس، استفساریه‌ای را امضا کرده بودیم مبنی بر اینکه ماده ۱۲ قانون هدفمندی یارانه‌ها، قانونی اجرا نمی‌شود.

وی ادامه داد: ماده ۱۲ قانون هدفمندی یارانه‌ها صراحت بر این دارد که مازاد درآمد هدفمندی یارانه‌ها برای مرکز کشور،هزینه شود و باقی آن برای پیش بردن کارها و پروژه‌های عمرانی به استان‌ها می رود، اما دولت عنوان می‌کند، این اصل اجرا شده درحالی که  دولت سهم شهرستان ها را از اجرای این قانون پرداخت نکرده، عملا طرح‌های عمرانی در شهرستان ها بدون نتیجه مانده،  مشکلات موجود در شهرستان‌ها هم خیلی واضح  تخلف دولت را در اجرای این قانون را نشان می دهد.

وی اضافه کرد: من خیلی ساده و برادرانه این موضوع را برای وی تشریح می کردم، اما مرادی اعتقاد داشت آمار دولت درست است، ناگهان عصبانی شد، از جای خود بلند شد و به همه نمایندگان توهین کرد و بعد هم به سمت من حمله کرد، که متاسفانه دست وی به صورت آقای ثروتی  خورد.

 نباید شاهد مظلومیت نمایندگان برای گرفتن حق قانونی مردم باشیم

حسینی ادامه داد: برای وکلای ملت که باید  برای دفاع از مردم  در صحن علنی مجلس و محل کار خود حضور یابند، نباید چنین جوی توسط دولت به وجود آید و نباید شاهد مظلومیت نمایندگان برای گرفتن حق قانونی مردم باشیم.

نماینده فریمان درباره وساطت آقایان ابوترابی فرد و حسینیان  برای آشتی مرادی با وی، بعد از این اتفاق، گفت: من به احترام و خواهش آقای ابوترابی‌فرد و برای اعتقادی که به نظام و به خون شهدا داشتم ، تقاضای وی را قبول کردم، آقای مرادی را دوباره به مجلس آوردند و ما صورت هم را بوسیدیم .

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه قبول تقاضای ابوترابی فرد، به معنای این نبود که من از حق قانونی خود بگذرم، گفت: عذرخواهی نکردم و نخواهم کرد، چون به عنوان نماینده مردم فریمان، رفتار توهین آمیز وی نه به من که به تمام مردم حوزه انتخابیه‌ام بود، از روز گذشته مردم حوزه انتخابیه‌ام  با من تماس  می گیرند و تاکید دارند اگر این توهین  پیگیری نشود ما از حق خودمان نمی‌گذریم، این تقاضای مردم است، حق مردم را پیگیری کنم و از مرادی عذرخواهی نمی کنم.عکس/پرسپولیسی ها کجا ناهار می خورند؟


حسین کعبی:زیر ابرو برداشتنم به یاوری ربطی ندارد


تصاویر برهنه قذافی جنجال آفرین شد


عکس/ حرکتی که موجب ۳۰ سال محرومیت شد


سرانجام مجیدی علت جدایی از استقلال را فاش کرد
كتاب ملودی عاشقانه زیستن

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی

آیا می دانید ریشه و علت پنهان بیش از 50 درصد طلاقها نارضایتی جن **سی میباشد؟

در این كتاب به طور خلاصه در مورد مسائل زناشویی توضیح داده شده است

 این محصول ویژه افراد متاهل می باشد
بسیاری از زنان در زندگی زناشویی خود هیچگاه ار*گا*سم را تجربه نمی كنند و در موارد زیادی وانمود می كنند كه ار*گا*سم شده اند.چـرا خـانـم هـا تـصـور مـی كـنـند تـوانایی رسیدن به اوج لذ*ت جن*سی را ندارند؛ آیا میـدانید كه تمام خانم ها قادر به رسیـدن به این مرحله می باشند؟ بله؛ حقیقت دارد! شاید در مورد انز*ال خانمـها چـیـزهایی شنیده باشید و یا مانند خیلی از افراد، اصلاً بـه هیچ وجه با آن آشنا نباشید.

بسیاری از مردان نیز تنها یك سطح از ارگا*سم را تجربه می كنند و اطلاعی از روشهایی كه می تواند باعث شود تا لذ*تی عمیق تر و طولانی تر همراه با انز*ال من*ی بیشتر را تجربه كنند ، ندارند.

امروزه داروها و مواد شیمیایی مختلفی با اسامی گوناگون در داروخانه ها و فروشگاه های اینترنتی با قیمتهای بسیار گزاف به فروش می رسند اما آیا آنها تاثیرگذار هستند؟

این داروها،اسپری ها ، صابونها ،كرم ها،ژل ها و ... یا تاثیرگذار نیستند و یا اگر هم تاثیری بگذارند آنچنان ناچیز است كه قابل ذكر نیست و البته در مواردی این اجناس تقلبی بوده و تاثیرات سوء نیز به همراه دارند

چاره كار تنها آموختن شیوه ها و تكنیك های علمی و جدید و بالا بردن سطح اطلاعات است

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

قیمت : 8000 تومان 

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی

ISBN : 978-600-5096-18-7

شماره ثبت : 3843

این محصول انحصارا متعلق به این شركت می باشد ، لذا هرگونه كپی برداری از این محصول پیگرد قانونی دارد

  آموزش علمی روابط بین زن و مرد بی حیا*یی نیست بلكه یك نیاز ضروریست كه متاسفانه در كشور ما این آموزش به مردان و زنان ایرانی یا داده نمی شود و یا از راههای نا مناسب (فیلمهای پو...ن) می رسد كه در نتیجه آسیب های جدی به روابط زوجین می زند


من تحقیقاتی پیرامون این موضوع داشتم و با تكنیك های جدیدی آشنا شدم كه نیاز به آموزش دارند كه قصد دارم نتیجه تمام تحقیقات رو در یك بسته در اختیار تمام علاقه مندان قرار بدم تا از این طریق كمك كنم كه همسران ایرانی زندگی زناشویی سالم و پرنشاطی رو تجربه بكنند

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

قیمت : 8000 تومان

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی


اگر به آموزشهایی كه در این بسته داده شده ، دقت كنید من به شما این قول رو می دم كه هم خودتون و هم همسرتون لذت بسیار بیشتری خواهید برد

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

ملودی عاشقانه زیستن

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

قیمت : 8000 تومان

 

شما با بكارگیری آموزشهای این بسته به سادگی می توانید
خود را بعد از مدتی در بین  انسانهای  زیبا وسالم وخوشبخت و موفق خواهید دید.

قیمت : 8000 تومان

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

ما به كمك این بسته  ثابت می كنیم  عاشقانه زیستن چیست.


 شما این را با تجربه و به عینه خواهید دید.

این محصول انحصارا متعلق به این شركت می باشد ، لذا هرگونه كپی برداری از این محصول پیگرد قانونی دارد

     
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :