تبلیغات
پاتوق من و تو - حسین کعبی:زیر ابرو برداشتنم به یاوری ربطی ندارد

پاتوق من و تو

پنجشنبه 8 دی 1390

حسین کعبی:زیر ابرو برداشتنم به یاوری ربطی ندارد

نویسنده: . .   طبقه بندی: چه خبر ؟، 
یاوری را همه می شناسند که چطور آدمی است و نیازی نیست که در موردش صحبت کنم. به او هیچ وقت بی احترامی نکردم و همیشه احترامش را نگه داشتم ولی انگار نمی خواهد حرمتش حفظ شود.

قیمت : 3500 تومان

خرید پستی


پانا: هافبک راه آهن گفت: همه می دانند که یاوری با پارتی در فوتبال تیم می گیرد وگرنه مگر امکان دارد که یک مربی در یک فصل 3 تیم را بیاندازد و بازهم فعالیت کند.

حسین کعبی در خصوص صحبت های محمود یاوری در برنامه 90 اظهار داشت: یاوری را همه می شناسند که چطور آدمی است و نیازی نیست که در موردش صحبت کنم. به او هیچ وقت بی احترامی نکردم و همیشه احترامش را نگه داشتم ولی انگار نمی خواهد حرمتش حفظ شود.
 
وی افزود: او اگر به خودش نمی رسد به ما ربطی ندارد ولی ما به خودمان می رسیم و زیر ابرو برمی داریم. اگر ما این کار را می کنیم به یاوری ربطی ندارد و باید پدر و مادر جلوی ما را بگیرد. یاوری هم بهتر است جلوی بچه ها و خانواده اش را بگیرد و اصلا کارهای شخصی ما ربطی به او ندارد.
 
هافبک سابق استیل آذین تصریح کرد: جالب است مربی که در یک فصل 3 تیم را فنا می کند و می اندازد، مشخص است که پارتی دارد و کسی پشتش هست که سال بعد هم تیم می گیرد وگرنه مگر ممکن است کسی با این کارنامه بازهم در فوتبال فعالیت کند؟ او داشت صباباتری را می انداخت ولی ویسی به داد آنها رسید و تیم را نجات داد.
 
کعبی گفت: منتظر بودم یاوری در موردم حرف بزند تا جوابش را بدهم. همه می دانند تمریناتش مثل قدیم است. علی عشوری مینیسک پاره کرد ولی او که مربی بود حتی یک زنگ به او نزد. تیم را برد اصفهان و سقوط ما مسجل شد ولی او با تیم برنگشت چون می خواست بماند. چطور پولش حلال است؟
 
وی ادامه داد: معلوم است که کسی پشتش هست. اگر یک بار دیگر علیه من حرفی بزند، بد جور جوابش را می دهم. اگر روزی عادل مرا به برنامه 90 دعوت کند کسی را که می شورم و کنار می گذارم، یاوری است. خیلی چیزها از او دارم که اگر بگویم، واویلا می شود. داداش او کنار تیم بود و هرچه می شد به او انتقال می داد. او آنتنش در تیم بود.
 
هافبک سابق استیل آذین افزود: در فوتبال ما همه در یک سطح هستند. آقای یاوری بگذار دهانم بسته بماند. اصلا به او ربطی ندارد زیر ابرو بر می دارم. معلوم است که او را چه کسی به فوتبال آورده.
 
کعبی در خصوص وضعیت راه آهن گفت: تمرینات صبح و ظهر انجام می شود. ما سعی می کنیم تیم خوبی برای نیم فصل دوم جم و جور کنیم. بدنسازی تیم سبک و مفید است. با تیم انتظام یک بازی دوستانه داریم. نمی دانم انتظارم کجاست. شاید انتظام رئال باشد!
 
وی تاکید کرد: بچه ها پول ها را گرفته اند و با انگیزه در تمرینات شرکت می کنند. نزدیک 2 سال بود خیلی ها پولی نگرفته بودند. خیلی سخت است متاهل باشی و 2 سال بدون پول فقط بازی کنی. البته دایی آمریکا بوده و دیشب رسیده. خدا را شکر مشکل بچه ها حل شد تا سرمربی هم خیالش از این بابت راحت شود.
 
هافبک اسبق پرسپولیس در خصوص حضور دنیزلی در این تیم افزود: دوست داریم با پرسپولیس موفق شود. او خیلی مربی بزرگی است و همه می دانند که پرسپولیس دوران او خیلی عالی بازی می کرد. البته کسی نیست که دخالتی را بپذیرد. می دانم که او موفق می شود و پرسپولیس را زیر و رو می کند.
 
کعبی در خصوص مخالفت دنیزلی با مهدوی کیا گفت: مهدی بازیکن بزرگی است و نیاز به تعریف من ندارد. بالاخره 8 سال فقط در هامبورگ بوده. هرتیمی آرزوی داشتن او را دارد ولی بالاخره دنیزلی تصمیم می گیرد و نمی دانم که چرا مهدی را نمی خواهد. 


تصاویر برهنه قذافی جنجال آفرین شد


عکس/ حرکتی که موجب ۳۰ سال محرومیت شد


سرانجام مجیدی علت جدایی از استقلال را فاش کرد


منت‌کشی آرنولد از همسرشكتاب ملودی عاشقانه زیستن

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی

آیا می دانید ریشه و علت پنهان بیش از 50 درصد طلاقها نارضایتی جن **سی میباشد؟

در این كتاب به طور خلاصه در مورد مسائل زناشویی توضیح داده شده است

 این محصول ویژه افراد متاهل می باشد
بسیاری از زنان در زندگی زناشویی خود هیچگاه ار*گا*سم را تجربه نمی كنند و در موارد زیادی وانمود می كنند كه ار*گا*سم شده اند.چـرا خـانـم هـا تـصـور مـی كـنـند تـوانایی رسیدن به اوج لذ*ت جن*سی را ندارند؛ آیا میـدانید كه تمام خانم ها قادر به رسیـدن به این مرحله می باشند؟ بله؛ حقیقت دارد! شاید در مورد انز*ال خانمـها چـیـزهایی شنیده باشید و یا مانند خیلی از افراد، اصلاً بـه هیچ وجه با آن آشنا نباشید.

بسیاری از مردان نیز تنها یك سطح از ارگا*سم را تجربه می كنند و اطلاعی از روشهایی كه می تواند باعث شود تا لذ*تی عمیق تر و طولانی تر همراه با انز*ال من*ی بیشتر را تجربه كنند ، ندارند.

امروزه داروها و مواد شیمیایی مختلفی با اسامی گوناگون در داروخانه ها و فروشگاه های اینترنتی با قیمتهای بسیار گزاف به فروش می رسند اما آیا آنها تاثیرگذار هستند؟

این داروها،اسپری ها ، صابونها ،كرم ها،ژل ها و ... یا تاثیرگذار نیستند و یا اگر هم تاثیری بگذارند آنچنان ناچیز است كه قابل ذكر نیست و البته در مواردی این اجناس تقلبی بوده و تاثیرات سوء نیز به همراه دارند

چاره كار تنها آموختن شیوه ها و تكنیك های علمی و جدید و بالا بردن سطح اطلاعات است

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

قیمت : 8000 تومان 

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی

ISBN : 978-600-5096-18-7

شماره ثبت : 3843

این محصول انحصارا متعلق به این شركت می باشد ، لذا هرگونه كپی برداری از این محصول پیگرد قانونی دارد

  آموزش علمی روابط بین زن و مرد بی حیا*یی نیست بلكه یك نیاز ضروریست كه متاسفانه در كشور ما این آموزش به مردان و زنان ایرانی یا داده نمی شود و یا از راههای نا مناسب (فیلمهای پو...ن) می رسد كه در نتیجه آسیب های جدی به روابط زوجین می زند


من تحقیقاتی پیرامون این موضوع داشتم و با تكنیك های جدیدی آشنا شدم كه نیاز به آموزش دارند كه قصد دارم نتیجه تمام تحقیقات رو در یك بسته در اختیار تمام علاقه مندان قرار بدم تا از این طریق كمك كنم كه همسران ایرانی زندگی زناشویی سالم و پرنشاطی رو تجربه بكنند

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

قیمت : 8000 تومان

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی


اگر به آموزشهایی كه در این بسته داده شده ، دقت كنید من به شما این قول رو می دم كه هم خودتون و هم همسرتون لذت بسیار بیشتری خواهید برد

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

ملودی عاشقانه زیستن

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

قیمت : 8000 تومان

 

شما با بكارگیری آموزشهای این بسته به سادگی می توانید
خود را بعد از مدتی در بین  انسانهای  زیبا وسالم وخوشبخت و موفق خواهید دید.

قیمت : 8000 تومان

به همراه 2 دی وی دی: دانستنیهای زناشویی

خرید اینترنتی  خرید اینترنتی

این محصول ویژه افراد متاهل می باشد

ما به كمك این بسته  ثابت می كنیم  عاشقانه زیستن چیست.


 شما این را با تجربه و به عینه خواهید دید.

این محصول انحصارا متعلق به این شركت می باشد ، لذا هرگونه كپی برداری از این محصول پیگرد قانونی دارد

     

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :